четвер, 24 лютого 2011 р.

Конференція Жіночих Чернечих Орденів та Згромаджень в Україні відбулась в м. Обухів, що на Київщині. Зустріч тривала з 22 по 24 лютого у монастирі Місіонерів Облатів Непорочної Марії.

Це був час спільної молитви та роздумів над богопосвяченним життям та служінням, яке провадять сестри. Була можливість проаналізувати, що було зроблено за останній рік монашими спільнотами: які відбулися заходи та їх плідність для Католицької Церкви в Україні.

На зустріч був запрошений директор «Радіо Марія» о. Олексій Самсонов, який розповів про роль радіослужіння у підтримці християнської духовності в країні. С. Рената Нуцковська, представник Католицького Медіа-Центру, поінформувала зібраних сестер про найважливіші події, які відбудуться з нагоди десятиліття КМЦ.

Сестри з різних згромаджень разом не тільки пізнавали різновиди апостольського служіння, але також протягом цілого дня молились, роздумували та розмовляли на тему духовного життя монаших спільнот.

Останнього дня приймались рішення та ухвалювались плани ни наступний рік. Це зокрема:

- Годинна адорація Пресвятих Дарів 2 квітня в день смерті Слуги Божого Папи Римського Йоанна Павла ІІ в намірах подяки за процес Беатифікації та духовну плідність цієї події для всієї Церкви;

- Активна участь через різні акції, але особливо молитву в Всесвітньому дні молитви в намірах покликання до священицького та богопосвяченого життя 15 травня, в четверту Пасхальну неділю Доброго Пастиря;

- Організація спеціальних курсів для сестер – настоятельок;

- Заохочення до участі в різних духовних вправах для сестер;

- Курси для сестер, що служать в ризниці та займаються декорацією.

На завершення 23 лютого урочисту Святу Месу очолив архиєпископ Іван Юркович, який впродовж семи років виконував рол.

На конференції приймала участь також представниця нашого Згромадження с Габріеля Роде

за матеріалами CREDO

Немає коментарів:

Дописати коментар