четвер, 9 лютого 2012 р.

Логотип ВДМ-2013

У Ріо-де-Жанейро відбулася презентація логотипу Світових Днів молоді, які пройдуть 23-29 липня 2013 р.

У церемонії взяли участь близько 100 єпископів та членів організаційного комітету форуму, а також представники місцевої влади та громадськості. Форма логотипу нагадує серце в центрі якого знаходиться стилізоване зображення знаменитої скульптури Христа Спасителя - символу Ріо де Жанейро.
Таке поєднання символізує заклик, щоб Ісус зайняв центральне місце в серці кожного учасника заходу. Розкриті обійми Спасителя символізують гостинність, а також теплі обійми Христа. З лівого боку над образом Ісуса розташований маленький хрест, який є символом пілігрима і нагадує про те, що Бразилію часто називають землею Святого Хреста. Кольори логотипу також мають певне значення: зелений - є символом Ріо де Жанейро, синій - узбережжя, а жовтий - Бразилії. Те, що центральне місце в логотипі займає зображення скульптури Христа, яка розташована на горі, нагадує про фрагмент з Євангелія від св. Матвія, в якому Ісус вимовляє слова "Ідіть, навчайте всі народи". Ці слова є девізом Всесвітніх днів молоді 2013.
Автором логотипу є 25-річний Густаво Хугуенін, випускник факультету графічного дизайну одного з місцевих університетів, повідомляє radiovaticana.org.

Джерело: dyvensvit.org

Немає коментарів:

Дописати коментар